Previous Entry Share Next Entry
З поточного
taras_ermashov
Виявляється, 16 січня, як свідчить "Укрнет", ми мали велике державне свято - День "Беркуту" (так, того сумновідомого). І отримали показовий подарунок до нього - імпортовані від "братів" законопроекти - настільки цинічні, наскільки і несумісні з інформаційною ерою, ХХІ сторіччям.
Звичайно, сучасний посполитий люд в масі своїй недалеко еволюціонував від нещодавнього предківського покоління, котре мало нещастя жити в умовах жорстокого тоталітаризму - і тому вже зараз, через якісь кілька годин після беззаконня у вищому законодавчому органі держави, сліди переляку пересічних громадян (не кажучи вже про більш-менш чиновних "провідників") проявилися в Інтернеті дуже виразно... Перелякане белькотіння на кшталт "прапало всьо!", приречено-згідливі настрої - "ну все, привіт, Північна Корея та РФ...", переполошені виправдання - словом, багато хто вже готовий слухняно покласти голову на колоду (незалежно від політично-життєвих поглядів). Ну що ж - ніякі свободи та можливості не здатні дати людині більше за те, ким вона є внутрішньо.
Один "мудрий німець" якось у контексті оцінки поточної ситуації свого часу висловився про співвідносність цінності змісту офіційних паперів з вартістю самих аркушів паперу, прикрашених автографами владоможців та численними гербовими печатками. Кожен має сам вирішувати, як житиме сам і на яке життя заслуговуватиме його рідня - хтось потребує неодмінного хазяїна, на котрого конче потрібно "наймитувати за пару постолів і шкварку на обід", а комусь і свого розуму на своїй ниві потрібно, як кисню для дихання. Sapienti sat - і до біса їх. ;-)

?

Log in

No account? Create an account